Hráčské karty | Karty CUP
Aktuality

Tisková zpráva

Pohár HRÁČSKÉ KARTY z desátého ročníku turnaje OSTRAVA CUP míří do Žiliny

Celý víkend bojovalo na pět set dětí ve věku devíti a deseti let se soupeři i vedrem v rámci desátého ročníku OSTRAVA CUP o pohár Hráčské Karty. Ve finále se utkali MŠK Žilina, která po urputném boji porazila Sigmu Olomouc a odvezla si tak domů pohár pro vítěze.

Třicet dva kvalitních mužstev kategorie U10
z Česka, Polska a Slovesnka bojovalo v sobotu ve čtyřech základních skupinách systémem každý s každým. 16 nejlepších týmů postoupilo do vyřazovacích bojů o první místo, zbývající týmy se v neděli utkaly o 17 až 32 místo.

Po celý víkend byly k vidění nádherné zápasy, krásné branky, malí fotbalisté i přes úmorná vedra nechávali na hřišti vše, bojovali do posledního dechu o každý míč. „Všichni si zaslouží obrovské uznání, k vidění byl opravdu kvalitní mládežnický fotbal. Jsme rádi, jaká mužstva přijala účast na tomto turnaji a těšíme se, že se do Ostravy za rok zase vrátí. Rád bych také poděkoval všem, kteří se o průběh turnaje celé dva dny starali a týmům popřál šťastnou cestu domů,“ uvedl po skončení desátého ročníku OSTRAVA CUPU předseda představenstva pořádajícího klubu MFK Vítkovice Roman Galač.

Že se turnaj v Ostravě líbí a určitě zase přijedou, potvrdili po finálovém zápase také trenéři Žiliny a Olomouce, kteří se shodli, že turnaj byl kvalitně obsazený, dobře připravený a jediné co by příští rok uvítali, kdyby se hrálo na trochu větších hřištích, aby se mohly více ukázat individuální dovednosti hráčů. „V každém případě Ostrava CUP - O pohár HRACSKEKARTY.CZ splnil, co jsme se od něj očekávali. Byly zde těžké zápasy, které mužstva důkladně prověřily a jsme rádi, že se nakonec můžeme radovat z vítězství,“ dodal trenér mladých žilinských fotbalistů.
Na třetím místě skončil Trenčín a ve velké konkurenci se neztratil ani tým domácích MFK Vítkovice, když dokázal postoupit ze skupiny. V osmifinále domácí prohráli na penalty s Hlučínem. V zápase o patnácte místo si pak Vítkovice poradily s týmem Sparta Praha.

Vyhlášeny byly také individuální ceny. Nejlepším brankářem byl gólman vítězné Žiliny Dominik Malich, nejlepším hráčem olomoucký Jakub Zachař, nejlepším střelcem Tobiáš Pališčák z Prešova, který za dva dny dokázal nastřílet úctyhodných dvacet branek a dovednostní soutěž vyhrál Marek Hodas z Hradce Králové. Všichni čtyři získali víkendový welnes pobyt pro sebe a rodiče v horském hotelu Excelsior v Horní Lomné.

Ceny nejlepším týmům a hráčům přišli předávat předseda FC Vítkovice 1919 Radim Hlavatý, předseda představenstva MFK Vítkovice Roman Galač, kapitán MFK Vítkovice Radek Coufal, bývalý vynikající ostravský hráč Martin Lukeš, ředitel hotelu Excelsior Petr Masopust a za HRÁČSKÉ KARTY CZ Petr Rucki.

Kompletní výsledky budou k vidění na www.hracskekarty.cz a následně také na www.mfkv.cz.

Pohár pro vítěze OSRAVA CUPU HRACSKEKARTY.CZ putuje do Žiliny

Na podrobnostech a fotogalerii právě pracujeme

 

 

1. MŠK Žilina 

2. FK Sigma Olomouc


3. AS Trenčín

4. 1.FC Tatran Prešov

5. Spartak Trnava

6. FC Hlučín

7. FK Mladá Boleslav

 

8. Bohemians Praha

9. FC Hradec Králové

10. FC Baník Ostrava

11. SFC Opava

12. MFK Frýdek Místek

13. FC Sparta Brno

14. Zbrojovka Brno

15. MFK Vítkovice

16. AC Sparta Praha

17. AP Champions Gliwice

18. AP Sparta Zabrze

19. FC VSS Košice

20. Fotbal Třinec

21. FC Petržalka

22. FK Dukla Praha

23. AP Champions Gliwice II

24. MFK Ružomberok

25. MFK Karviná

26. HFK Olomouc

27. 1.FC Slovácko

28. 1.SK Prostějov

29. FK Nový Jičín

30. SK Motorlet Praha

31. FK Poprad

32. MFK Havířov

 

Výsledkový servis nedělního dne

Výsledkový servis sobotního dne

POZOR při dojezdu na stadion

 

Ceny pro vítěze individuálních soutěží věnuje Horský wellness hotel Excelsior

 

Nejlepší hráč, brankář, střelec a vítětěz individuální soutěže

obdrží třídenní pobyt pro dva v Údolí Lomné

Kontaktní telefónní čísla

 Akreditace na turnaj: Petr Rucki tel: 736473403

Ubytování a organizace turnaje: Ing. Radek Halamíček tel: 725436574

Pořadatel turnaje: MFK Vítkovice, Závodní 2992/86D, 70300 Ostrava-Vítkovice, Roman Galáč