O NÁS

Vážení sportovci, rodiče,

       dovolujeme si Vám představit ojedinělou možnost prezentace Vašeho klubu formou hráčských karet Vašich sportovců. Karty jsou vyráběny na speciálním lesklém kartonu o velikosti 6,4 x 9 cm nejmodernější digitální technologií a jsou určeny pro mladé sportovce.
Tento produkt byl poprvé představen na českém a slovenském trhu v roce 1999 a od roku 2002 naše firma úspěšně expandovala rovněž do Polska, kde máme své zastoupení. Kvalita hráčských karet vychází ze zkušeností, které jsme za toto dlouhé období získali a která se odrazila na dlouhodobé spolupráci s Českým svazem ledního hokeje při realizaci fotodatabáze všech hokejistů v Česku.
Jsme držitelé licence pro tento produkt.
Komplexní servis pro zákazníka, který poskytujeme / plakáty, kalendáře / jakož i vysoká kvalita, příznivé ceny a krátké termíny realizace dodávek jsou hlavními důvody naší dlouholeté úzké spolupráce s významnými sportovními kluby nejen v České republice a na Slovensku,
 
 
     

 

O HRÁČSKÝCH KARTÁCH

Hráčské karty Vám nabízí možnost představit sportovní úspěchy Vaše, Vašich dětí, svěřenců v oddíle.
V různých rozměrech a volitelném provedení dlouhodobě připomenete Vaše aktivity všem, na kterých Vám záleží.
O Vás musí vědět Vaši přátelé i Vaši soupeři!
Hráčské karty na malé ploše zveřejní všechno, co zveřejnit chcete.

Kvalita provedení ještě zvýší Vaši prestiž.
HRÁČSKÉ KARTY  to je osobní a oddílová vizitka!

Naše společnost

preferuje individuální přístup při realizaci zakázky pro klub tak, aby vedl k jeho maximální spokojenosti.
Hráčské karty jsou zajímavou formou prezentace nejen mladých, nadějných sportovců, ale především reklamou klubu a jeho sponzorů. Hráčské karty, společné fotografie, případně plakáty poskytují rovněž dostatečný prostor pro reklamní partnery.
 
Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na možnou spolupráci s Vašim klubem.